اسفند ۱۴, ۱۴۰۲

ماه: آوریل 2023

تخصیص بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان به ۳۱۸ پروژه در قالب اعتبارات بودجه ای ۱۴۰۱

نوای گیل-فرماندار رشت با اشاره به این مطلب که شهرستان رشت با تخصیص ۷۳٫۱ درصدی اعتبارات ۱۴۰۱، عملکردی بالاتر از میانگین استانی داشته، گفت: در قالب اعتبارات بودجه ۱۴۰۱، بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان به ۳۱۸ پروژه تخصیص یافته است.

معاون سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد ؛لزوم استفاده از ظرفیت کارکنان تامین اجتماعی

نوای گیل-معاون سازمان تامین اجتماعی گفت: جذب حداکثری و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی کارکنان باید رویکرد مدیریت برای پیشبرد مناسب امور باشد.

دومین نشست هماهنگی جهت برگزاری اولین جشنواره چندقلوها در استان گیلان

نوای گیل-در نشست هماهنگی جهت برگزاری اولین جشنواره چندقلوها در استان گیلان با حضور مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت و نمایندگانی از شهرداری رشت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر برنامه ریزی دقیق جهت برپایی مراسمی وزین و در شأن استان گیلان و شهر […]

منطقه آزاد و شورای شهر انزلی کارگروه مشترک فرهنگی و ورزشی تشکیل می‌دهند

نوای گیل-  اعضای شورای شهر، شهردار، فرماندار و نماینده انزلی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در نشستی مشترک تصمیم به تشکیل کارگروه مشترک عمرانی، فرهنگی و ورزشی گرفتند تا تعامل بیشتری بین منطقه آزاد و شهرستان بندرانزلی ایجاد شود.

گیلان رتبه هجدهم کشور را در اجرای طرح نهضت ملی مسکن دارد

نوای گیل-  مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به تلاش های انجام شده در زمینه تامین زمین و ساخت مسکن در طرح نهضت ملی گفت: طی ۶ ماه گذشته رتبه استان از ۳۵ به ۱۸ ارتقاء یافته است.

استاندار گیلان: سرعت و کیفیت توامان در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن لحاظ شود

نوای گیل- استاندار گیلان گفت : با وجود اینکه به لحاظ تامین زمین و ساخت و ساز جلوتر از برنامه هستیم باید سرعت و کیفیت باید در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن توامان دیده وپیاده شود.

تغذیه مناسب و به‌ موقع راهکار پیشگیری از ابتلا به کبد چرب

نوای گیل-فوق‌تخصص گوارش و کبد و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: تغذیه مناسب، کم و به‌ موقع راهکار پیشگیری از ابتلا به بیماری کبد چرب است.

حضور سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای اسلامی در مسابقات فوتسال جام رمضان

نوای گیل-سرپرست شهرداری رشت به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی در مسابقات فوتسال جام رمضان که در سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری رشت در حال برگزاری است، حضور یافتند.

بازدید مدیریت شهری و مدیران اجرائی از پروژه تعریض جاده لاکان

نوای گیل-سرپرست شهرداری  و اعضای شورای اسلامی شهر رشت به همراه جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان و حمیدرضا امام پناهی فرماندار شهرستان رشت از پروژه تعریض جاده لاکان بازدید به عمل آوردند.

طبق گزارش جدید اسپید تست؛ اینترنت ثابت در ایران یک پله صعود کرد/ اینترنت موبایل ثابت ماند

نوای گیل- به گزارش اسپید تست از سرعت اینترنت کشورهای جهان در مارس ۲۰۲۳ نشان می دهد در ماه گذشته میلادی جایگاه ایران در رده بندی کشورهایی با بیشترین سرعت اینترنت ثابت یک پله رشد کرده است.
عنوان ۱ از ۲۸۱۲۳۴۵ » ۱۰۲۰...آخر »