اردیبهشت ۴, ۱۴۰۳

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران؛
رکورد اجرای انتخابات امن، سریع و آرام را شکستیم

نوای گیل-مجید سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ،در نامه ای خطاب به رییس جمهور محترم ،ازافزایش سطح پوشش و پایداری شبکه،در برگزاری بهینه انتخابات الکترونیک در سراسر کشور گفت .

متن پیام بدین شرح است :

محضر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دامت برکاته

ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر حماسه آفریدند و با حضور در پای صندوق‌های رأی، با آرمان‌های انقلاب و امام راحل حضرت امام خمینی(ره) تجدید پیمان کردند.

شرکت مخابرات ایران نیز همپای مردم عزیز، در تقویت مشارکت، سهم خود را ایفا و با حمایت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نقش ستادی ویژه این وزارتخانه در برگزاری بهینه انتخابات الکترونیک و همچنین با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز از جمله فیبرنوری وهمچنین تأمین امن‌ترین بسترهای ارتباطی، با افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه، برگزاری بهینه انتخابات الکترونیک در سراسر کشور را میسر و رکورد اجرای انتخاباتی امن، سریع و آرام را شکست.

هزاران نفر از کارکنان این شرکت، پس از ماه‌ها فعالیت شبانه‌روزی موفق شدند تا تمامی فرمانداری‌ها و بخشداری‌های کشورمان را به شبکه فیبر نوری تجهیز کرده و طی روزهای منتهی به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بعضاً با  چند روز تلاش مستمر و بی‌خوابی در شرایط دشوار در نقاط برف‌گیر و صعب‌العبور و در مواجهه با سیلاب، زمینه برگزاری پیشروترین انتخابات تاریخ ایران اسلامی را فراهم کنند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ شرکت مخابرات ایران در سراسرکشور، این موفقیت را به حضرت‌عالی به عنوان رئیس قوه اجرائی کشور تبریک عرض نموده و آمادگی خود را در انجام وظیفه و خدمت‌گزاری به ملت شریف ایران تحت زعامت ولی امر مسلمین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراحل پیش رو اعلام می‌دارم.

و من الله التوفیق

مجید سلطانی

مدیرعامل

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.