تیر ۲۹, ۱۴۰۳

تیم ملوان صنعت نفت آبادان را شکست داد

نوای گیل- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات لیگ برتر کشور مقابل صنعت نفت آبادان به برتری دست یافت.

تیم های فوتبال ملوان و صنعت نفت آبادان یکشنبه شب در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی و در حضور حدود پنج هزار تماشاگر رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم ملوان با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد.

در نیمه نخست تیم ملوان برتر از حریفش ظاهر شد و بیشتر کنترل بازی را دراختیار داشت اما در نهایت نتوانست از این برتری خود سود ببرد و این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی با نتیجه مساوی خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز, ملوان با حمایت طرفدارانش برتر ظاهر شد و در دقیقه ۷۰ محمدرضا سلیمانی مهاجم ملوان با یک ضربه دقیق تنها گل این دیدار را به ثمر رساند تا در نهایت ملوانان با همین تک گل پیروز این میدان شوند.

قضاوت این مسابقه را, میثم حیدری با کمک های سعید قاسمی و اسماعیل احمدی برعهده داشتند که در جریان این دیدار, فرشاد محمدی مهر و مصطفی احمدی از تیم صنعت نفت آبادان و محمدرضا سلیمانی از ملوان کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این بازی با ترکیب حبیب فرعباسی, پدرام قاضی پور, حامد نورمحمدی, آرمان اکوان, مجید عیدی, ابوذر صفرزاده, میلاد سرلک, محمد عمری, پوریا پورعلی, رضا جعفری و محمدرضا سلیمانی مقابل صنعت نفت آبادان قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ترکیب پیام پارسا, مصطفی احمدی, فرشاد محمدی مهر, عرفان قهرمانی, میثم تهیدست, فرزین معامله گری, طالب ریکانی, رضا امانی نژاد, علی یوسف, بوباکار تراوالی و فاخر تهامی رو در روی ملوان قرار گرفت.

پیش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته بیستم, تیم ملوان با کسب ۳۲ امتیاز در رتبه ششم و صنعت نفت آبادان با کسب ۱۳ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار داشتند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.