تیر ۲۹, ۱۴۰۳

سرمربی داماش گیلان:
روند صعودی این تیم با حفظ سهمیه ادامه می‌یابد

نوای گیل-سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: روند صعودی این تیم با پیروزی در هفته پایانی لیگ دسته یک کشور و حفظ سهمیه ادامه خواهد یافت.

علی نظرمحمدی  اظهار کرد: با توجه به شرایط تیم امید است که سهمیه خود را در رقابتهای لیگ دسته یک کشور حفظ کرده و پس از سوت پایان بازی داماش و سایپا در هفته پایانی، تیم داماش سهمیه‌اش را در این لیگ حفظ کند.

وی افزود: برای پیروزی مقابل سایپا به طور قطع به حمایت جانانه هواداران که یار دوازدهم ما هستند نیاز داریم و انتظار است که در روز بازی تمامی سکوهای ورزشگاه شهید عضدی پر شود.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان ادامه داد: همه اعضای کادرفنی سایر تیمها، آرزوی داشتن چنین هوادارانی را دارند اما متاسفانه مسئولان باشگاه و مسئولان استانی قدر این هواداران پرشور و پرشمار را نمی دانند که من از همه این هواداران تشکر می‌کنم.

نظرمحمدی اضافه کرد: با وجود اینکه تیم فوتبال داماش در نیم فصل نخست و نیز نیمی از بازی‌های دور برگشت رقابتهای لیگ دسته یک کشور نتایج ضعیفی کسب کرد اما طرفداران این تیم همچنان از داماش حمایت کردند که از این بابت من و همه اعضای کادرفنی و بازیکنان از این تماشاگران فهیم قدردانی می‌کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه تیم فوتبال داماش گیلان در پنج بازی اخیر خود روند صعودی مثبتی داشته و توانسته است ۱۱ امتیاز کسب کند که این امتیاز برای یک تیم بالای جدولی که برای قهرمانی می‌جنگد موضوعی عادی است اما برای تیمی همانند داماش که در انتهای جدول قرار دارد، بسیار باارزش است و این امر نشان می دهد که تیم از لحاظ فنی شرایط بسیار مناسبی دارد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه از لحاظ لجستیکی و مالی شرایط بسیار بدی داریم و با این شرایط یکی از ضعیف‌ترین تیمهای لیگ دسته یک کشور محسوب می‌شویم و تاکنون نیز که هفته پایانی لیگ را سپری می کنیم، بازیکنان از قرارداد خود بین ۳۰ تا ۳۵ درصد و کادرفنی هم بین ۲۰ تا ۲۵ درصد دریافتی داشتند.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه گفت: تیمی که دهها هزار طرفدار دارد باید امکانات مناسبی داشته باشد اما متاسفانه ما از داشتن یک زمین تمرین و امکانات کمک آموزشی‌ مناسب و غیره محروم هستیم.

نظرمحمدی در خاتمه اظهار کرد: با این وجود بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان نماد پایداری و غیرت هستند که با توجه به همه این مشکلات همچنان با تمام وجود می‌جنگند و باید قدر این تیم را دانست و امیدواریم که شرایط به گونه‌ای رقم زده شود که با برتری در بازی پایانی، سهمیه خود را در لیگ حفظ کنیم.

 تیم فوتبال داماش گیلان عصر روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه در هفته پایانی رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک کشور جام آزادگان که با حضور ۱۸ تیم پیگیری می‌شود، در یک دیدار خانگی مقابل تیم سایپا قرار خواهد گرفت.

داماشی‌ها اگر در هفته پایانی بتوانند برابر تیم فوتبال سایپا امتیاز کسب کنند و از سوی دیگر تیم فوتبال دریا بابل نتواند مقابل حریفش امتیازی بدست بیاورد، داماش سهمیه خود را در این لیگ حفظ خواهد کرد و تیم دریا بابل به همراه تیمهای شاهین بندرعامری و خوشه طلایی از این رقابتها سقوط می‌کند.

هم اینک تا پایان هفته سی و سوم رقابتهای فوتبال لیگ دسته یک کشور جام آزادگان، تیمهای فوتبال دریا بابل مازندران و داماش گیلان با کسب ۳۱ امتیاز به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رتبه‌های پانزدهم و شانزدهم جدول رده‌بندی قرار دارند، ضمن اینکه سقوط تیمهای شاهین بندرعامری و خوشه طلایی مشهد از این مسابقات مسجل شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.